Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Zielona Góra naszemiasto

Targi Pracy w Centrum Integracji Społecznej. To kolejny krok, by po latach przerwy znaleźć zatrudnienie

“Aktywizuj się na wiosnę” – pod takim hasłem odbyły się targi pracy organizowane przez zielonogórskie Centrum Integracji Społecznej we współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy.
- Targi organizujemy głównie z myślą o uczestnikach i absolwentach naszych kursów. Jest to dla nich szansa na znalezienie pracy oraz zapoznanie się z procesem rekrutacji – mówi Anita Buraczewska, szefowa Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze. – Ale tradycyjnie są one otwarte dla wszystkich mieszkańców regionu. Tak było i tym razem…
Na targach pojawią się przedstawiciele między innymi takich instytucji, Powiatowy Urząd Pracy czy też ZUS
Celem zadań Centrum Integracji Społecznej jest aktywizacja zawodowa osób, które są zagrożone wykluczeniem społecznym i zadbanie o ich powrót do pracy i znalezienie zatrudnienia. Dlatego tego typu Targi Pracy idealnie wpisują się w oczekiwania potrzebujących takiej pomocy. Uczestnicy kursów organizowanych przez CIS mogą bezpośrednio skonfrontować się z potencjalnym pracodawcą. Mogą zasięgnąć potrzebnej im wiedzy i uaktualnić swoje informacje o rynku pracy. Mogą zobaczyć, jak wygląda proces rekrutacji. A być może docelowo znaleźć również interesującą ich ofertę pracy.
Na targach byli też przedstawiciele różnych instytucji, jak np. Powiatowy Urząd Pracy czy też Zakład Usług Społecznych.
Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL