Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Aktualności

Sierpień

31.08.2023 r.
Zakończenia kursów to zawsze dla nas dobry i inspirujący moment. Uwidaczniają się wtedy nie tylko efekty naszej pracy, ale przede wszystkim widać to, jak bardzo nasi podopieczni zmienili się od momentu przyjścia do projektu - są bardziej radośni, pewni siebie i zmotywowani do działania. I dokładnie tak było wczoraj, kiedy to wypuściliśmy w świat 9 uczestników projektu "Lepsze jutro 3"!
Dziękujemy bardzo za ten dzień, za przygotowanie poczęstunku i wymianę życiowych doświadczeń.
Życzymy Wam wszystkiego dobrego!
          
24.08.2023 r.
Tuż przed weekendem 20 uczestników projektu "Lepsze jutro 3" z grup: pomoc kuchenna, pracownik porządkowy, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej, pracownik gospodarczy oraz pracownik terenów zieleni przystąpiło do egzaminów zawodowych. 
Jesteśmy pełni podziwu dla zaangażowania naszych podopiecznych. 
Gratulujemy także wyników - wszyscy zdali egzamin śpiewająco.
          
03.08.2023 r.
7 wyremontowanych mieszkań, niezliczone pokłady energii i dobrego serca, a to wszystko w 5 osób w zaledwie kilka miesięcy‼️
Na czele grupy remontowej stał Pan Robert, który ze względu na posiadany "fach w ręku" dzielnie prowadził Panie: Mariolę, Darię, Martynę i Dorotę, które żadnej pracy się nie bały! 
Przez te kilka miesięcy nasi uczestnicy z kursu pracownik budowlany wkładali całe swoje serce w remonty mieszkań socjalnych/komunalnych. W międzyczasie 3 Panie znalazły zatrudnienie i na placu boju pozostał Pan Robert i Pani Mariola, którzy dzielnie dokończyli rozpoczęte już prace. 
Jesteśmy niezwykle dumni! Z całego serca dziękujemy całej 5 za zaangażowanie, włożony trud i wysiłek, poświęcony czas (często poza godzinami kursu), cierpliwość, a także okazaną dobroć.
          
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL