Aktualności

Lipiec

  • 06-07-2022
27, 28.07.2022 r.
Po niemal sześciu miesiącach nauki praktycznej i teoretycznej przyszedł czas na sprawdzenie wiedzy. Uczestnicy pierwszej edycji projektu "Lepsze jutro 3", którzy kształcili się w specjalnościach : Pracownik gospodarczy, Pracownik terenów zieleni oraz Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej, w ostatnich dniach lipca przystąpili do egzaminów. Jesteśmy z was bardzo dumni. Wierzymy i życzymy wam, aby nabyte umiejętności były przydatne i przyczyniły się do waszego rozwoju. To była nauka nie tylko dla was. My dzięki wam także uczymy się i rozwijamy. Za to wam dziękujemy i jesteśmy wam bardzo wdzięczni.
          
 
     
22.07.2022 r.
Na integracji znamy się jak nikt. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy w tym zawodowcami! Nie od dziś wiadomo, że wspólne przygotowanie i spożywanie posiłków stymuluje i zacieśnia więzi międzyludzkie. Jedzenie i gotowanie jest, a przynajmniej winno być czynnością społeczną. Dziś część zajęć społecznych odbyło się w … kuchni! Nasi uczestnicy integrowali się dziś robiąc przepyszną pizzę! Zapach ziół i ciasta czuć było w całym budynku. A po wspólnym gotowaniu, wspólne jedzenie i ... sprzątanie Zachęcamy was byście w zbliżający się wielkimi krokami weekend, gotowali ze znajomymi, rodziną, najbliższymi. To naprawdę może być świetnie spędzony czas.
          
11.07.2022 r.
Gdzie nabyć nowe umiejętności i zdobyć kwalifikacje? U nas! Uczestnicy projektu "Lepsze jutro 3" mają możliwość skorzystania z kursu obsługi wózków widłowych. Sześcioro naszych uczestników uczyło się teorii i praktyki, a następnie przystąpiło do egzaminu. Nabyte uprawnienia są bardzo pożądane na rynku pracy, jesteśmy więc pewni, że przydadzą się wam nie raz!
          
01.07.2022 r.
Kiedy wy odliczacie do weekendu, my nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy II edycję w ramach projektu "Lepsze jutro 3". Od dziś przez 6 miesięcy 47 uczestników kształcić się będzie w specjalnościach: Pracownik terenów zieleni, Pracownik gospodarczy oraz Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej. Po krótkim wprowadzeniu, przywitaniu i przedstawieniu zasad uczestnictwa przeprowadzono szkolenie BHP. Teraz krótka weekendowa przerwa i wracamy od poniedziałku z zajęciami w CIS.
          
 
          

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją