Aktualności

Czerwiec

  • 13-06-2022
14.06.2022 r.
Jak oswajać stres, który może nam towarzyszyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania mogą na nas czekać, i co zrobić by wypaść jak najlepiej? Tego mogły dowiedzieć się nasze uczestniczki z grupy pracownik sklepowy podczas symulacyjnej rozmowy kwalifikacyjnej, która przeprowadzana była przez znawcę tematu - Doradcę zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze, Pana Kamila Gintera.
Trening czyni mistrza! Mamy więc nadzieję, że także to doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.
          
13.06.2022 r.
Działamy razem! Byliśmy dziś z kolejną sąsiedzką wizytą w zielonogórskiej Noclegowni by mówić o możliwościach aktywizacji jej mieszkańców w ramach realizowanego przez nas projektu"Lepsze jutro 3". Dziękujemy za współpracę i kolejne miłe spotkanie.
09.06.2022 r.
Wzięliśmy udział w Targach Pracy, które odbyły się w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Uczestnicy naszych kursów mogli zapoznać się z ofertą pracodawców, a my mogliśmy spotkać się i opowiedzieć o naszej działalności. Dziękujemy za zainteresowanie wszystkim, którzy podeszli do naszego stoiska, a Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy w Zielonej Górze dziękujemy za zaproszenie i współpracę.
          
 
     

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją