Aktualności

Maj

  • 05-05-2022
31.05.2022 r.
Maj minął nam błyskawicznie! Uczestnikom projektu "Lepsze jutro II" z grupy Robotnik gospodarczy miesiąc próbny upłynął w naszym Centrum na zajęciach społecznych oraz nauce teorii zawodu. Pod czujnym i profesjonalnym okiem instruktora mogli także nabierać wprawy i przygotowywać się do zadań, jakie od czerwca czekają na nich w ramach odbywania praktyk.
          
 
          
14.05.2022 r.
W sobotę spotkaliśmy się na Wzgórzach Piastowskich, aby przy ognisku, przyjemnej muzyce, a przede wszystkim przemiłym towarzystwie, pointegrować się zajadając ogniskową kiełbaskę.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
          
 
     
12.05.2022 r.
Dziękujemy sąsiadom z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zielonej Górze za kolejne odwiedziny i przedstawienie oferty naszym uczestnikom.
Na naukę nigdy nie jest za późno!
          
04.05.2022 r.
W VII edycji projektu "Lepsze jutro II" rozpoczęliśmy kolejne szkolenia. 44 osoby uczyć się będą w grupie Robotnik gospodarczy. Przez najbliższe 6 miesięcy będą uczestniczyć w zajęciach społecznych i zawodowych. Nasze pierwsze spotkanie w CIS to przekazanie wszystkich niezbędnych informacji, mających wyznaczać zasady funkcjonowania w ramach realizowanego projektu. Tuż po wszelkich formalnościach przeprowadzono szkolenie BHP. Możemy zaczynać! My oferujemy pomoc i wsparcie, ale tak naprawdę wszystko w waszych rękach.
          
04.05.2022 r.
Czas płynie bardzo szybko. Ostatnie pół roku to właściwie mrugnięcie oka. W listopadzie, gdy jesień była w pełni, uczestnicy z grupy Robotnik gospodarczy zaczynali swoje szkolenie, a już nastała wiosna, skończył się kwiecień i przyszedł czas na pożegnanie. Przystąpienie do egzaminu sprawdzającego nabyte umiejętności i uroczyste zakończenie uczestnictwa w projekcie "Lepsze jutro II" za nami. Dziękujemy wam! Było nam bardzo miło was poznać i patrzeć jak się rozwijacie. Niech te sześć miesięcy w Centrum zaowocuje w waszym życiu.
          

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją