Aktualności

Kwiecień

  • 05-04-2022
25.04.2022 r.
Dajemy możliwości by nabyć przydatne umiejętności. W ramach projektu „Lepsze jutro II” uczestnicy z grupy robotnik gospodarczy mogli wziąć udział w kursie obsługi wózków widłowych. Pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne zakończyło się certyfikowanym egzaminem. Gratulujemy Wam i życzymy by nabyte umiejętności przydały się w dalszej karierze zawodowej!
          
14.04.2022 r.
Radośnie, kolorowo, artystycznie! Tak mijają nam przygotowania do Wielkanocy. Pod okiem utalentowanych osób: naszego pracownika socjalnego Sylwii Lis oraz lubuskiej artystki Sylwii Gromackiej-Staśko uczestnicy tworzyli przepiękne ozdoby świąteczne. A jak wam upływa przedświąteczny czas? Może zainspirujecie się naszymi działaniami i pokusicie się o przygotowanie czegoś samemu? Zachęcamy i świątecznie pozdrawiamy!
          
 
          
11.04.2022 r.
Wiosna ach to Ty!
Zachęceni piękną pogodą działamy! Nasi uczestnicy z grup pracownik terenów zieleni oraz robotnik gospodarczy, którzy biorą udział w projekcie "Lepsze jutro 3" zadbali o teren przy naszym Centrum. Zadbano o rosnące roślinki. Pojawiły się także nowe nasadzenia. Póki co wiosna nieśmiało i pomalutku zagościła u nas, ale już niedługo wszystko się w pełni zazieleni i rozkwitnie. Będzie pięknie i kolorowo! Będzie wiosennie!
          
01.04.2022 r.
Otwarte serca i dłonie chętne do pomocy. Na apel Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze by pomóc w Zielonogórskim Magazynie Darów nasi uczestnicy nie wahali się ani chwili. Cały marzec ciężko, z pełnym oddaniem pracowali dla innych. Bardzo wam dziękujemy za zaangażowanie, współpracę i poświęcenie. Miarą naszego człowieczeństwa jest to ile możemy i chcemy dać innym. Mijające tygodnie to sprawdzian z humanitaryzmu dla każdego z nas. Wy zdaliście go celująco!
          

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją