Aktualności

Luty

  • 08-02-2022
28.02.2022 r.
Pół roku nauki  i wreszcie egzaminy końcowe mające potwierdzić nabyte kwalifikacje. To wszystko już za nami. Na początku zeszłego tygodnia 18 osób z grup: pracownik sklepowy, pracownik budowlany i opiekun środowiskowy zakończyło udział w VI edycji realizowanego przez nas projektu Lepsze jutro II. Dziękujemy wam za zaangażowanie! Przed wami kolejne wyzwania, i mamy nadzieję, że skuteczne wykorzystanie nabytych umiejętności. Powodzenia!
          
01.02.2022 r.
Po intensywnym miesiącu rekrutacji rozpoczęliśmy realizację szkoleń w ramach projektu „Lepsze jutro 3”. Pierwszy dzień to tradycyjnie już przywitanie, zapoznanie uczestników z zasadami, a także dopełnienie wszelkich formalności poprzez podpisanie umów szkoleniowych i wypełnienie niezbędnych dokumentów. Kolejny krok to wstępne szkolenie BHP. Teraz nasi uczestnicy są już gotowi, by podjąć stojące przed nimi wyzwanie.
Uczestnictwo rozpoczęło 49 osób w trzech specjalnościach : pracownik terenów zieleni, pracownik gospodarczy oraz opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej. Przed uczestnikami czas nauki i rozwoju, który ma zaowocować nabyciem nowych umiejętności i podjęciem pracy. Zajęcia odbywać się będą w Zielonej Górze, a także gminach Otyń i Sulechów. Dołożymy wszelkich starań by był to owocny i miły czas!
     
 
     

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją