Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

W mediach

Rekrutacja do trzeciej edycji projektu „Lepsze jutro 3”

Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze rozpoczęło rekrutację do trzeciej edycji projektu „Lepsze jutro 3”.
Projekt adresowany jest do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także do obywateli Ukrainy, którzy poszukują pracy lub chcą się przekwalifikować zawodowo.
Anita Buraczewska, dyrektorka zielonogórskiego CIS-u, podkreśla, że tym razem szkolenia realizowane będą w zakresie trzech specjalności – pracownik terenów zieleni, pracownik gospodarczy i opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej

CIS: szkolenia zawodowe dla mieszkańców i Ukraińców

Zielonogórskie Centrum Integracji Społecznej rozpoczyna kursy zawodowe dla osób z Ukrainy. Szkolenie ruszy 1 sierpnia, kolejne szykowane jest na wrzesień.

Blisko Ciebie 26.03.2022

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejne kursy zawodowe w Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze. O działalności placówki, formach wsparcia dla osób bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także przygotowaniach do przyjęcia uchodźców z Ukrainy rozmawiamy dzisiaj z dyrektor CIS Anitą Buraczewską.

„Lepsze jutro 3” – kolejne kursy zawodowe w CIS

Będą szkolenia w specjalnościach: pracownik terenów zieleni, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej oraz pracownik gospodarczy. Zielonogórskie Centrum Integracji Społecznej rekrutuje chętnych do I edycji projektu „Lepsze jutro 3” .

Radio Plus Zielona Góra - 14.01.2021 r.

Projekt "Lepsze jutro III" 

Centrum Integracji Społecznej zaprasza na szkolenia pod hasłem “Nowe jutro 3”

Ruszyła rekrutacja do projektu pod hasłem „Nowe jutro 3”. Ideą programu jest wsparcie zawodowe oraz społeczne. Z oferty skorzystać będzie mogło ponad 130 osób. Jakie warunki muszą spełnić? Przede wszystkim być osobami bezrobotnymi i bez stałego źródła dochodów.
Szansę na udział w szkoleniach mają także osoby bez kwalifikacji zawodowych. Bo nabyć je będzie można podczas warsztatów. Chodzi o cztery specjalności zawodowe: pracownik gospodarczy, terenów zieleni, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej oraz pracownik fizyczny. Mówi Anita Buraczewska, dyrektor Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze.
Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL