Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Kontakt

Kontakt

1.   Dyrektor Anita Buraczewska
   
Telefon:68 455-36-70
E-mail: a.buraczewska@cis.zielonagora.pl
     
2. Główny księgowy Elżbieta Dąbrowska
   
Telefon: 68 455-36-72
E-mail: e.dabrowska@cis.zielonagora.pl
     
3. Pracownik socjalny Sylwia Lis
   
Telefon: 68 455-36-74
E-mail: s.lis@cis.zielonagora.pl
     
4. Doradca zawodowy Karima Krupska
   
Telefon: 68 455-36-73
E-mail: k.krupska@cis.zielonagora.pl
     
5. Specjalista ds. reintegracji Michał Mazur
   
Telefon: 68 455-36-73
E-mail: m.mazur@cis.zielonagora.pl
     
6. Specjalista ds. Kadr i Płac Dariusz Rusin
   
Telefon: 68 455-36-72
E-mail: d.rusin@cis.zielonagora.pl
     
7.
 

 
Specjalista ds.
monitoringu, ewaluacji i promocji 
      
           
Wioleta Mrózek
 
Telefon: 68 470-33-03
E-mail: sekretariat@cis.zielonagora.pl
     
8. Informatyk Dariusz Jabłoński
   
Telefon: 68 455-36-73
E-mail: d.jablonski@cis.zielonagora.pl
     
9.
 
Specjalista ds.
rozliczeń finansowych
Aneta Zelek-Żelazna
 
   
Telefon: 68 455-36-73
E-mail: a.zelek-zelazna@cis.zielonagora.pl
     
10. Psycholog Adam Polański
   
Telefon: 68 455-36-72
E-mail: psycholog@cis.zielonagora.pl
     
11. Terapeuta uzależnień Jarosław Stefanowicz
   
Telefon: 68 455-36-72
E-mail: terapeuta@cis.zielonagora.pl
 
Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL