Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Radio Zielona Góra

19 kwietnia targi pracy w CIS

Instytucje rynku pracy i pracodawcy w jednym miejscu. W przyszłą środę, 19 kwietnia, w zielonogórskim Centrum Integracji Społecznej odbędą się Targi Pracy.

Bezpłatne szkolenia zawodowe w zielonogórskim CIS

Centrum Integracji Społecznej rozpoczyna bezpłatne szkolenia zawodowe w ramach projektu „Lepsze jutro 3”. Praktyki będą trwały pół roku i są przeznaczone dla osób, które chcą powrócić do aktywności zawodowej.
Szkolenia obejmą trzy specjalności: pracownik terenów zieleni, opiekun osoby starszej oraz pracownik gospodarczy. Zainteresowane osoby mogą wziąć udział w rekrutacji do 23 grudnia.

CIS: szkolenia zawodowe dla mieszkańców i Ukraińców

Zielonogórskie Centrum Integracji Społecznej rozpoczyna kursy zawodowe dla osób z Ukrainy. Szkolenie ruszy 1 sierpnia, kolejne szykowane jest na wrzesień.

Blisko Ciebie 26.03.2022

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejne kursy zawodowe w Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze. O działalności placówki, formach wsparcia dla osób bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także przygotowaniach do przyjęcia uchodźców z Ukrainy rozmawiamy dzisiaj z dyrektor CIS Anitą Buraczewską.

„Lepsze jutro 3” – kolejne kursy zawodowe w CIS

Będą szkolenia w specjalnościach: pracownik terenów zieleni, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej oraz pracownik gospodarczy. Zielonogórskie Centrum Integracji Społecznej rekrutuje chętnych do I edycji projektu „Lepsze jutro 3” .

CIS rekrutuje na kursy zawodowe

Nowe kwalifikacje i szansa na podjęcie pracy – Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze prowadzi rekrutację na kolejne kursy zawodowe. To np. pracownik budowlany, sklepowy czy robotnik gospodarczy. Półroczne szkolenia będą realizowane w ramach projektu Lepsze Jutro II.

„Lepsze jutro II”. Bezpłatne szkolenia

Centrum Integracji Społecznej rozpoczął nabór na bezpłatne szkolenia w ramach unijnego projektu „Lesze jutro II”.
Do 19 lutego m.in. mieszkańcy Zielonej Góry mogą składać wnioski, aby zdobyć kompetencje jako pracownik budowlany z obsługą wózków widłowych, pracownik sklepowy oraz opiekun środowiskowy z kursem języka niemieckiego. Tłumaczy Anita Buraczewska, zastępca dyrektora Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze.

CIS: czwarta odsłona projektu Lepsze Jutro II

Centrum Integracji Społecznej rozpoczęło kolejną edycję kursów zawodowych. W okresie pandemii grupy są jednak mniej liczne. To czwarta odsłona projektu Lepsze Jutro II.

CIS: wracają kursy zawodowe

Zielonogórskie Centrum Integracji Społecznej przywraca zajęcia. Pandemia koronawirusa wciąż trwa, ale działalność szkoleniowa rusza dziś.
Zachowujemy zasady bezpieczeństwa, dlatego na razie będzie to jeden kurs – tłumaczy Katarzyna Amrogowicz z Centrum.
Kurs będzie realizowany w ramach  czwartej edycji szkoleń programu „Lepsze jutro II”. Szkolenie rozpoczną 23 osoby.

Nabór na kursy zawodowe w CIS

Nowy nabór na kursy zawodowe w zielonogórskim Centrum Integracji Społecznej. Jutro rozpoczyna się rekrutacja na zajęcia w grupie szkolącej opiekunów środowiskowych. W kolejnych dniach nabór będzie dotyczył m.in. kursów na pracowników fizycznych i budowlanych.
1 2 3 4 5 6 ... 7
Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL