Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Aktualności

Wrzesień

29, 30.09.2021 r.
Zorganizowano spotkania z prowadzącymi zajęcia społeczne, instruktorami zawodu oraz liderami grup ze specjalności: opiekun środowiskowy, pracownik budowlany i pracownik sklepowy. Podsumowano pierwszy miesiąc zajęć, planowano kolejne, a także dyskutowano o kolejnych krokach, jakie podejmowane będą przy dalszej realizacji projektu „Lepsze jutro II”.  Wymiana uwag i spostrzeżeń na pewno pomoże jeszcze bardziej dostosować naszą ofertę do oczekiwań i wymagań uczestników. 
          
17.09.2021 r.
„Myślę, więc nie śmiecę” to hasło tegorocznej Akcji Sprzątanie świata – Polska. Już po raz 28 Fundacja Nasza Ziemia zachęca by wziąć udział w lekcji poszanowania środowiska.  My także postanowiliśmy przyłączyć się do tych działań. Pracownicy  i uczestnicy sprzątali tereny zielone znajdujące się nieopodal naszego Centrum. Było co robić, a worki zapełniały się błyskawicznie  Wielki finał akcji już w najbliższy weekend. Zgodnie ze stwierdzeniem: „Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie” zachęcamy was byście wzięli sprawy w swoje ręce i posprzątali choć malutki fragment waszego-naszego świata. 
          
 
          
11.09.2021 r.
Odwiedziliśmy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zielonej Górze. Opowiadaliśmy słuchaczom szkoły o działalności CIS i  projekcie „Lepsze jutro II”.  Dziękujemy za taką możliwość. To na pewno nie ostatnia nasza wizyta w gościnnych progach naszego "sąsiada". Czekamy już na rewizytę i cieszymy się na jeszcze lepszą współpracę.
     
3.09.2021 r.
Nie od dziś wiadomo, że sport to świetny sposób na integrację. W ramach pracowniczego dnia sportu, uczestnicy naszego projektu odbywający praktyki zawodowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze, wzięli udział w kilku nietypowych konkurencjach sportowych np. rzut klapkiem dyrektora. Było dużo uśmiechu i dobrej zabawy. 
     

     
1.09.2021 r.
Rozpoczęcie VI edycji projektu „Lepsze jutro II” za nami. 40 osób -  pracowników sklepowych, budowlanych i opiekunów środowiskowych spotkało się z kadrą CIS na oficjalnej inauguracji.
Pierwszy dzień w CIS to zawsze spotkanie organizacyjne oraz  szkolenie BHP.
Nauka rozpoczęta! Niech będzie owocna i przyniesie wymierne efekty! 
          

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL